Black&White B : Bazzy B       2:8   (2:1, 3:1, 3:0)

G:  Huk Petr, Jakub Hora

Odehráno v sobotu 3.4.2010
I když nás hóšové z Bazzy přehrávali už od první minuty, bylo docela dlouho i o co hrát. Na první gól jsme stihli reagovat vyrovnávací brankou a výsledek posouvaly dál jen naše chyby ve středním pásmu. Soupeř nám ve své bohorovnosti nechával docela dost prostoru, ale chyběla zkušenost a vyhranost, abychom nějak výrazněji promluvili do vývoje zápasu. V poslední třetině už asi soupeř zjistil, že se jim podařilo dobře nagelovat své kštice a konečně začli něco hrát. Desítku jsme nakonec uhájili a nějakej ten gól taky dali, takže pohoda. Jó jinak až zase budete chtít ukázat, jak se dávaj góly, tak klidně řekněte :D

Black&White : Bulldozer       6:1   (2:0, 2:1, 2:0)

G:  Horáček Martin 3, Pilař Lukáš, Rousek Michal, Vacek Radim

Odehráno v neděli 28.2010
Kdo čekal snadné vítězství, tak se asi divil, jak jsme se za zápas řádně naběhali. Bulldozer předvedl v zápase několik svých nových posil a především jejich první čtyřka nám dělala velké starosti. Klidnější průběh zápasu zajistil spolehlivý výkon golmana a tradičně neudržitelný Horis, který nasázel soupeři první tři góly. Potom už se hrálo o poznání víc s přehledem a utkání dospělo k milosrdnému výsledku 6:1. Tyček a šancí nepočítaje.

Denmark  :  Black&White B      4:2  (3:1, 1:1, 0:0)

G:  Michal Novák, Venca Treitler

Odehráno v sobotu 27.3.2010
Výkon z úplně jiné kategorie předvedli hráči naší rezervy ve svém druhém prvoligovém zápase. Zlepšená defenzíva okořeněná výborným výkonem golmana dala vzniknout skvělému výsledku, kdy béčko uhrálo s Denmarkem lepší výsledek než loňský finalista Bazzy B. I první dvě prvoligové trefy znamenají povzbuzení do dalších zápasů.

Torpédo   :   Black&White       3:9  (2:2, 1:2, 0:5)

G:  Horáček Martin 5, Svoboda Viktor 3, Vojtěch Jakub

Odehráno v neděli 21.3.2010
Pěkný hokejbalový zápas, kde oba celky nastoupili se sedmi hráči v poli, byl dlouhou dobu vyrovnaný. I když jsme vždy tahali za delší konec provazu, rozhodla až druhá půlka zápasu. Ďábelský výkon Horáce, který soupeře převyšoval minimálně o dva rychlostní stupně, zlomil snahu torpéda o vyrovnání pěti míčky v jejich síti. Třemi góly podtrhl výsledek Viktor a jednu trefu do černého zaznamenal šipkový mág Vojta. Zápas dvou potencionálních lídrů druhé ligy byl bez jediného faulu a doufejme, že nastartoval další naší spanilou jízdu druhou ligou.

Black&White B   :  Panthers      0:9  (0:4, 0:2, 0:3)

První hořkou pilulku museli spolknou hráči našeho béčka, když na vlastní kůži okusili rozdíl mezi první a druhou ligou. Hodně byla znát zimní přestávka, kdy si naše naděje mnohdy nestačili ani sáhnout na hokejku a už nastupovali proti ostříleným matadorům. Veškerá snaha se utopila v nesehranosti a minimálních zkušenostech s hokejbalem. Branka se sice vsítit nepodařila, ale příslibem do budoucna může být jak zlepšený výkon v druhé půli, tak i ubráněný jednociferný výsledek.